“Сьогодні ми зібралися для того, щоб поговорити про Джима Моррісона, про нього, як про поета та як про вокаліста The Doors”, – сказала Христина Михайлюк, співзасновниця видавництва “П’яний корабель”.

Саме в цьому видавництві вийшла “Американська молитва”. За словами Михайлюк, робота над книжкою тривала два роки. Цей процес сповільнювався через переговори з правонаступниками автора та різними агентами. Все ж, все вдалося і результатом стало 400-сторінкове ілюстроване видання. На цих сторінках, як сказала Михайлюк, – наївна і незабруднена, як первісна людина, поезія, але з потужним інтелектуальним тлом. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Вірші читав їхній перекладач Мірек Боднар. А кавери на пісні The Doors виконували Familia Perkalaba та The Lizzard Kings. Останній гурт зібрався навмисно для цієї події, до його складу увійшли музиканти різних івано-франківських команд.

Крім того, серед мистецьких робіт на виставці у Палаці Потоцьких можна побачити ілюстрації до книжки “Американська молитва”, які створив Кіріл Кірілов. На екрані під час дійства транслювався фільм, знятий у 70-тих Моррісоном.