Святкування розпочалося з велопробігу. Колона велосипедистів з прапорцями стартувала зі стадіону і рушила до села Ільці та в зворотному напрямку. Учасники велопробігу різного віку своїм прикладом показали, що значна частина сучасної молоді займає активну позицію в популяризації спорту, екологічно чистого виду транспорту, здорового та активного відпочинку, пишуть Версії  з посиланням на Верховинську РДА.

З вітальним словом до Верховинців та гостей свята звернулись голова державної адміністрації Олег Лютий та заступник голови районної ради Іван Маківничук.  Вони щиро привітали всіх присутніх зі святом юності та краси Днем молоді. Звертаючись до дітей та молоді, очільник району наголосив: «Майбутнє нашої України –в Ваших руках. І ви повинні сміливо рухатись вперед, розбудовуючи країну. Я вірю, що наше молоде покоління збудує державу з високими європейськими стандартами, адже українці – велика, сильна нація – і втому є наша перспектива».

Також відбулося нагородження переможців районного конкурсу «Молодий лідер Верховинщини – 2017».

Після урочистостей відбулися змагання з міні-футболу, вільної боротьби, Українського рукопашу гопак за участю команд Верховинської ДЮСШ та гостей району з м. Києва, Одеси, Івано-Франківська. Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами та пам’ятними призами. По завершенню дитячих змагань відбулася зустріч чемпіонату області з футболу між командами «Черемош» Верховина та «Прут» Делятин, в якій наші спортсмени здобули перемогу з рахунком 3:1.

На завершення святкування на Співочому полі відбулася святкова дискотека.