Наша команда також мала змогу зустрітися із засновником та організаторами, розпитати про деталі створеного проекту під назвою «Маєток Святого Миколая» і на власні очі побачити все, що там відбувається, пишуть Версії з посиланням на сайт Верховини.

«Ми реалізовуємо проект «Маєток Святого Миколая» у прекрасному куточку наших чарівних Карпат – урочищі Запідок (с. В. Ясенів).

Тут ми збудували будиночок, де проживає Святий Миколай, колибу, де частуємо гостей смачним карпатським чаєм та різними смаколиками.

На дітей тут чекає справжнє свято – різноманітні ігри з Ангелами, зустріч і спілкування зі Святим Миколаєм, подарунки, катання на санях, запряжених кіньми.

Також ми розпалюємо яскраве багаття, де дітлахи можуть трішки зігрітися. Дійство відбувається у музичному супроводі, що додає тепла, затишку і відчуття свята. Усе це, у поєднанні з божественним краєвидом, який відкривається з території Маєтку, створює казкову та незабутню атмосферу», – розповідає засновниця проекту Ольга Соломійчук.

Мета даного проекту – розвиток духовності, моральності, загальнолюдських цінностей, оздоровлення та відпочинку молодого покоління.

Такий захід сприяє підтриманню і розвитку народних традицій, українського колориту, формуванню конструктивної дружньої атмосфери в учасників.

YMCA Карпати ставить перед собою завдання: допомогти у формуванні світогляду дітей, заснованому на вищих цінностях, сприяти піднесенню почуття патріотизму учасників, підвищити їх культурний рівень та прищепити любов і повагу до народних традицій.

А ще, ця організація усіма можливими шляхами поширює інформацію про Івано-Франківську область у цілому та Верховинський район зокрема, як туристично привабливий регіон.

«Власне, «Маєток Святого Миколая» – це соціальне підприємництво, тобто ми приймаємо дітей з благополучних сімей, які мають можливість оплатити наші послуги, а за вилучені кошти організовуємо свято і для дітей із кризових сімей, адже у них такі ж бажання і вони також мріють про подарунки від Святого Миколая», – розповідає організатор заходу Мирослава Романовська.

Отже, підтримуючи таку ідею своєю участю, ви також можете допомогти малечі з числа соціально-незахищеної категорії населення.

Працює у Маєтку команда сестер Романовських. Мирослава розважає малят цікавими іграми та квестами, а Богдана частує їх смаколиками.

Роль Святого Миколая виконує священник Ігор Рибенчук.

Відвідавши це неймовірно затишне, з надзвичайно світлою аурою місце, ми з командою журналістів також переконалися, що кожен, хто побуває у Маєтку Святого Миколая, надовго у своїй пам’яті закарбує позитивні емоції та незабутню атмосферу, адже там здійснюються мрії!