Директор закладу розповідає, що досі діти займалися в приміщенні, яке не дозволяє виконувати всю програму з фізичного виховання. Однак, попри це учнівські команди входять у трійку лідерів серед 14-ти шкіл району, – пишуть Версії.

«Починали із «Олімпійського лелеченя», є такий вид змагань. «Шкіряний м’яч» – молодша вікова група зайняла перше місце. Середня вікова група – третє місце.  В «Олімпійському лелеченяті» наші школярі зайняли друге місце. Також ми виграли у Кущові змагання по баскетболу дівчата і в районі зайняли четверте місце серед 14 шкіл, а хлопці у волейбол виграли», – відзначив Василь Кіцнак, директор ЗОШ села Довгополе, Верховинського району.

Сучасник спортивний професійний зал у найвіддаленішому з гірських сіл будували спільними зусиллями. Вартість об’єкта – 3,5 мільйони гривень. Торік з Державного бюджету було виділено 700 тисяч гривень, цього року – ще 300 тисяч гривень. Відтак, спортивний зал скоро відкриють як спортивний комплекс для село Довгополе та прилеглих населених пунктів.

«Для прилеглих сіл, в першу чергу Стебні, бо діти у нас ходять у середню школу. Перехресне. І спільні тренування із сусідами з Буковини, які до нас навідуються. Так, що спортивний зал буде для всіх сіл, які є в окрузі», – зауважив Дмитро Джуряк, сільський голова Довгополя.

Розвиток сіл – це пріоритет для держави, щоб люди не шукали кращої долі за кордоном.

«Сучасний, професійний спортивний зал в одному з найвіддаленіших гірських сіл? Ще донедавна про таке можна було тільки мріяти. Сьогодні це реальність. Завдяки спільним зусиллям, в першу чергу сільського голови, директора школи та громади Довгополе вже в найближчий час в цьому селі буде відкрито новий спортивний комплекс. Нагадаю, що минулого року з Державного бюджету було виділено 700 тис гривень, цього року вже закладено 300 тисяч. Вірю, що спільними зусиллями за участю громади нам вдасться розпочати новий навчальний рік з новим спортивним залом», – написав на своїй особистій сторінці народний депутат Юрій Соловей.

Окрім спортивної зали у школі планують встановити твердопаливний котел. Це на половину зекономить витрати на світло, що йдуть на обігрів школи.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.