Спеціальних креслень не мали, кінцевий варіант чоловік намалював, як зумів. Проте результат клопіткої праці перевершив усі сподівання: саморобний транспорт не лише їздить зі швидкість 100 км на годину, а й добре тримається на воді. Про це пишуть Версії з посиланням на ГК.

Світлина від AutoLife IF.

Не то човен, не то позашляховик, одним словом – всюдихід! Машина, яку зібрав прикарпатський винахідник, і у горах пройде, і болотисті рівчаки їй не страшні, і у воді пливе не гірше катера. Щоправда, з меншою швидкістю – 20 км за годину.

Світлина від AutoLife IF.

Роман Слободян розповідає: “Вона пливе за рахунок гвинта, який приводиться в дію від спеціальної коробки, а також за рахунок того, що вона зроблена у вигляді корита, чи-то чайки (лодки)”.

Світлина від AutoLife IF.

Колишній фермер пригадує: коли починав, на дорогу сільськогосподарську техніку не було грошей. Тоді й використав набутий досвід автослюсаря, переробляючи трактори-іноземці так, щоб до них пасували українські запчастини. От для цього чудо-транспорту використав деталі з різних машин: “Тут і УАЗ, і “Жигулі”, і кусок бляхи, і Газ-53. А особливо багато тракторних запчастин”.

Світлина від AutoLife IF.

Тепер чоловік не знає, як обходився у господарстві без своєї машини і вже збирається її вдосконалити. На вихідні він катає на ній всіх охочих.
“Алігатор”, каже винахідник, уже навіть зареєстрований. Це було не складно. 2 місяці випробувань, і ось — автівка отримала дозвіл на експлуатацію та власний номерний знак.