В результаті громадського рейду, з водойми вилучено близько 6-ти км професійних сіток, 210 кг товстолобів та майже 60 кг іншої риби, а тому, масштаб, з яким очевидно регулярно здійснювались злочинні діяння, на думку активістів, свідчать про серйозну кругову поруку та прибуткову незаконну схему, учасниками якої (як це часто буває), можуть бути чиновники та можновладці області, пишуть Версії з посиланням на Громадська організація “Скеля”.

Сьогодні представники місцевої рибоохорони, на чолі з Русланом Чорненьким тактично “відмовчуються”, не бажаючи коментувати та роз’яснити ситуацію, що склалась на водоймі Бурштинської ТЕС.

Громадські активісти, які приймали участь в нічному рейді, сьогодні звинувачуються Івано-Франківськрибоохороною в “незаконній відеофіксації, в сторону громадського сектору лунають також тези, що начебто саме вони і займались злочинною діяльністю тієї ночі.

Враховуючи безпідставні обвинувачення, хочемо зауважити, що про плановий виїзд на водойму Бурштинської ТЕС, правоохоронці Галицького відділу поліції були завчасно попередженні (є запис розмови одного із активістів та фото з екрана мобільного, з якого здійснювався відповідний дзвінок), тому дані заяви є абсолютно безпідставними.

Активісти об’єднання “ЕкоМайдан Тернопіль” та ГО “Захід З” наголошують, що зловмисники, які здійснювали незаконний вилов риби, а також ті, хто причетний до даної події, понесуть відповідальність, передбачену чинним законодавством, а усі подібні схеми будуть активно відслідковуватись і знищуватись.

Просимо також активних громадян не бути байдужими та повідомляти про подібні факти злочинної діяльності, які вам відомі.