DSC_9339 (2)

DSC_9343

Молоді художниці Оксана Парцей та Ірина Клицюк, авторки панно «Єдина Україна», перетворили франківську бетонну стіну на розписане панно. Цього разу на вулиці Дністровській біля фінуправління, передає кореспондент «Бліц-Інфо».

На яскравому малюнку зображені квіти, дерева, сонце та два півники.

Дівчата кажуть, що в картині багато символіки, адже півень – свійський птах, який був досить популярним в українських віруваннях з давніх давен. Ця тварина є домашнім охоронцем, який приносить злагоду та добробут в оселю.

Художниці зауважують, що малювати було досить складно через холодну погоду.

«Дійсно важко було малювати через погоду, не завжди вона нам сприяла. І незважаючи на те, що робота виглядає простою і не нав’язливою, ми доклали багато зусиль, щоб добитись бажаного результату. Простота композиції та її яскраве кольорове рішення дозволяють сприймати її як з далекої відстані, так і зблизька. Сподіваємось, що ця робота приноситиме позитивні емоції і передаватиме все тепло, яке було вкладене в неї», – каже художниця Ірина Клицюк.

Зараз дівчата також мають «замовлення», але це більш станковий живопис, аніж настінні розписи. Адже, зараз «творити» на стінах погода не дозволяє. Тож дівчата займатимуться розписами інтер’єрів. А наразі, художниці, як активістки ГО “Сокіл”, готують подарунок діткам до Святого Миколая – розписують інтер’єр кімнати дитячого садочка №10.