У рамках проведення оперативно-розшукових заходів з протидії порушень державного кордону України, прикордонники Чопського загону в ніч з 14 на 15 червня затримали під час посадки мотодельтаплан, який здійснив порушення повітряного простору з України в Словацьку Республіку та зворотньо в районі міста Ужгород.

Про це інформує сектор з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

«Під час затримання група цивільних осіб намагалась перешкоджати діям прикордонників – зухвалою поведінкою чинила опір законним діям правоохоронців, в тому числі із застосуванням транспортного засобу підвищеної прохідності створювала загрозу для життя складу прикордонного наряду, що спонукало прикордонників до застосування спеціальних засобів травматичної дії», – йдеться в повідомленні.

В результаті дій прикордонників, затримано двох громадян України та мотодельтаплан.

Матеріали затримання передано в прокуратуру та СБУ Закарпатської області для прийняття правового рішення, стосовно виявленого кримінального правопорушення, передбаченого статтею 334 Кримінального кодексу України («Порушення правил міжнародних польотів».)