Результат пошуку зображень за запитом "москаль"
Про це під час прес-конференції розповів заступник голови ВО «Свобода» Юрій Сиротюк,  пишуть Версії з посиланням на  «Вголос».

«Президент України мав би оскаржити  та скасувати у судах рішення місцевих органів влади про розміщення на українських адмінбудівлях прапорів іноземних держав. Оскільки там мають висіти лише українські національні символи. Цю функцію також міг би виконати представник Президента України у Закарпатській області Геннадій Москаль.  Йому  має бути відомо, чим закінчується вивішування іноземних прапорів в Україні. Адже в часи президентства Ющенка Москаль був його представником в АР Крим. Саме в той час стартував  російський проект із загарбання та відторгнення Криму від України. І тоді Москаль нічого не робив, щоб цього не сталось, натомість він боровся з міфічними українськими націоналістами», – пояснив Юрій Сиротюк.

Заступник голови ВО «Свобода» також наголосив, що зараз Москаль, замість завадити іноземним державам вивішувати на адмінбудівлях України свої прапори, почав боротись із українськими захисниками.

«Замість того, щоб в судовому порядку скасувати незаконні рішення органів місцевого самоврядування, він вдався до безпідставної критики захисників України, воїнів українсько-російської війни. А ми всі пам’ятаємо, хто у 2014 році ціною власного життя та здоров’я  врятував Україну від російських загарбників – це були українські добровольці-націоналісти. І зараз Москаль, замість виконувати свої функції, почав боротися з українськими воїнами. У даному випадку його заяви є неприйнятними – і він має понести за це відповідальність: бути звільненим із займаної посади», – наголосив Юрій Сиротюк.

Також, на думку націоналіста, до відповідальності мають бути притягнуті усі, хто причетний до антиукраїнської діяльності.

«Має бути належна реакція прокурора, який теж стежить за дотриманням Конституції. Ми очікуємо, що українські спецслужби нарешті займуться Іштваном Гайдошем та іншими людьми, які, на нашу думку, можуть бути ймовірними агентами іноземних спецслужб. Українська держава має показати, що ми нікому не дозволимо втручатися у наші внутрішні справи, вивішувати у нас прапори іноземних держав. І що будь-яка спроба зазіхнути на нашу територіальну цілісність отримає відсіч. Якщо ми воюємо з армією РФ і не здаємось, то і будь-хто інший у разі чого отримає по заслугах», – наголосив Сиротюк.

«У даному випадку ми бачимо бездіяльність президентської гілки влади, яка дозволяє зазіхати на нашу територіальну цілісність. Бо ці всі випади з боку Угорщини насправді не стосуються захисту національних меншин. Адже Українська держава забезпечить усі права нацменшинам, не зловживаючи при цьому правами українців», – додав націоналіст.

Як писав «Вголос», фейкова інформація про спалення угорського прапора у Берегові в проугорських ЗМІ була поширена навмисно, щоб відволікти увагу від справжніх вимог націоналістів. Угорський прапор на приміщенні міської ради Берегова повісили ще у 2008 році за поданням тодішнього міського голови Берегова Іштвана Гайдоша.

Також угорська влада блокуватме будь-які ініціативи України, доки мовне законодавство не буде відкликано.