http://cs7001.vk.me/c625419/v625419767/b640/SBtpuWbuzPc.jpg

Дорога ще не здана в експлуатацію, оскільки остаточний верхній гідроізолюючий шар стирання дорожнього покриття буде влаштовано лише навесні, за відповідного температурного режиму (вище +15 градусів). А до того часу, фірма ПБС буде повністю утримувати і обслуговувати дорогу у зимовий період, абсолютно безкоштовно для міста та області.

«Ми будемо виконувати весь комплекс робіт, передбачений регламентом зимового утримання доріг, а це і чищення снігу, і боротьба з ожеледицею, і чищення знаків… Для цього фірма ПБС має повний комплект техніки, в тому числі автомобілі для розсипання протиожеледних матеріалів, чищення та підмітання снігу, шнекороторний відкидач, навантажувачі та самоскиди для прибирання снігу у випадку екстремально сильних снігопадів», – розповідають в ПБС.

Як наголошують представники фірми, протиожеледне посипання дороги планується проводитись виключно чистими, незабрудненими матеріалами. Наприклад, гранітним відсівом з мінімальними добавками активних реагентів, що дозволить зберегти існуюче покриття перед завершальною обробкою дороги навесні.

«Необхідні матеріали уже є на складі в потрібній кількості. Не зважаючи на значну вартість утримання доріг, фірма ПБС розуміє, що від правильного утримання дорожнього полотна залежить його якість та термін експлуатації, а головне, безпека дорожнього руху. Наша фірма має досвід з утримання доріг в гірській місцевості і переконані, що ділянка дороги на Набережній, від вулиці Берегової і до кільця на Мазепи, стане взірцем якісного утримання доріг в місті Івано-Франківськ», – наголошують в ПБС.

Варто наголосити, що з першим снігом на Набережній впорались на відмінно, вважають дорожники.