Про це повідомили у прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Нагадаємо, перший заступник прокурора Івано-Франківської області Володимир Торованин не вказав у декларації доходи від готельного бізнесу, яким його родина займається у м. Яремче.

Журналістів  зацікавив будинок у м. Яремче, який насправді є діючим готелем під назвою “Садиба Бойківчанка”. Згідно з інформацією, що розміщена на туристичних сайтах, “Садиба Бойківчанка” побудована у 2008 році та містить 7 номерів різного класу. Вартість проживання коливається від 500 до 1000 грн на добу в залежності від класу номера та сезону відпочинку.

Жодних відомостей про доходи, отримані від ведення бізнесу чи здачі майна в оренду, в деклараціях прокурора та його дружини – немає. Та й бізнес державні службовці не мають права вести. Єдиним членом родини, зареєстрованим як фізична-особа підприємець, є теща прокурора – Шумей Олена Петрівна. Вона має і відповідний КВЕД – “дiяльнiсть засобів розмiщування на перiод вiдпустки та іншого тимчасового проживання”, зареєстрований за адресою одного із будинків прокурора. Однак, інформація щодо тещі – відсутня в декларації прокурора, ім’я Олени Шумей жодного разу не згадують і відвідувачі готелю.

Також відомо, що Національне антикорупційне бюро провело обшуки в першого заступника прокурора Івано-Франківської області Володимира Торованина.

Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області підтверджує факт обшуків НАБУ. Проте, вказує, що першому заступнику прокурора Івано-Франківської області Володимиру Торованину офіційної підозри не оголошено.