Результат пошуку зображень за запитом "рейсові автобуси"

 

Добрий вечір. Багато з нас їздять на роботу в Івано-Франківськ чи Надвірну, і всі ми не задоволені тими чи іншими автобусами, водіями, перевезенням пасажирів. Але те, що трапилось сьогодні зі мною, переходить всі межі.

Сьогодні я поверталась з Івано-Франківська з двома дітьми .Прийшовши на зупинку біля Драмтеатру, ми не сіли в славнозвісний “зелений” бус (водій Мирон) тому, що він уже був повний, коли зупинився, а стояти з дітьми і їхніми сумками в бусі не можливо.Ми почекали ще 5 хв і приїхав автобус Яремче-Івано-Франківськ, який я зупинила. В селі Тисменичани, на зупинці водій зупинив автобус, щоб вийшов пасажир, до нього з вулиці зі сторони водія підійшли три молодика (вік 25-28 років)
, з претензіями чому він зупиняється в селах і возить пасажирів Надвірнянського рейсу, На претензіях на жаль не закінчилось, була присутня і нецензурна лексика, і погрози в сторону водія. Чоловіки були на машині марки жигулі, дев”ятка сірого кольору номерний знак АЕ6423ІВ. Вони сіли в машину і поїхали за автобусом в сторону Надвірної. Водій автобуса мені не зупинив, оскільки боявся якихось дій з їхньої сторони в свою сторону. І я з дітьми прокаталась до Надвірної і звідти мусіла добиратись назад додому.
Тож скажіть будь ласка, в якому часі ми живемо? Невже и не маємо права їхати тим чим нам хочеться? Доки надвірнянська мафія буде диктувати свої права і розцінки на послуги, які не відповідають ціні.

Відповідний запит в Управління Укртрансінспекції в Івано-Франківській області надісланий.
І сьогодні коли я зайшла на їхній сайт, то побачила дуже вражаючу картину, є скарги з усіх районів, окрім Надвірнянського. Невже нас все влаштовує??? – написала  Леся Бариляк.