До останнього великого снігу місто було готовим. Депаратментом житлової, комунальної політики та благоустрою завчасно моніторили погоду й були готові до снігопадів. Зверталися до всіх установ та організацій міста, щоб вони прибрали біля своїх офісів. До прибирання центральної частини міста долучилися й працівники виконавчого комітету та працівники комунальних служб у повному складі, щоб власними прикладом показати важливість ролі кожного у житті міста.

Хоч сніг й не припинявся, дороги були чисті й намерзань не було. Тротуари були у задовільному стані, але потрібно ще опрацювати досвід сусідніх країн, щоб їх прибирали краще. Найгірша ситуація з міжбудинковими проїздами та прибудинковими територіями.

 КП “Муніципальна дорожня компанія” працює цілодобово за таких умов й має можливість заїхати туди технікою, але підрядні організації не справляються. З досвіду Німеччини – у них прибирає комунальне підприємство. Думаю й нам треба таке практикувати. Купляти МДК більше техніки й нехай прибирають міжбудинкові. Це така робота, яка не може бути прибутковою. Хоч перший етап – чисті дороги ми вже пройшли, але нам ще потрібно вчитися працювати як в цивілізованих країнах, – написав Руслан Марцінків.