Результат пошуку зображень за запитом "забезпечення садочків"

7 липня на прийомі у міського голови зібралися батьки, представники громадських організацій, керівники деяких ДНЗ та директор департаменту, щоб обговорити проблемні питання, які стосуються забезпечення садочків.

На зборах, ініційованих ГО «Мами Прикарпаття», меру нагадали про його обіцянку повністю забезпечити дитсадки миючими та дезінфікуючими засобами, пишуть Версії.

Бухгалтер підтвердила, що на потреби по коду 2210 («Предмети, матеріали, обладнання та інвентар»), з міського бюджету було виділено 3,5 мільйонів.

«Всі миючі засоби розвезені по закладах, – повідомила бухгалтер. – Їх має вистачити до кінця року. Всі садочки отримали все необхідно відповідно до заявок керівників».

Мар’яна Вершиніна, голова ГО «Мами Прикарпаття», поцікавилась чому так довго проводили закупівлі.

«Від січня до травня на ці потреби збирали кошти з батьків», – відмітила Вершиніна.

Присутнім пояснили, що законодавство забороняє проводити закупівлі до початку року, тобто в грудні провести тендери просто було неможливо.

«Першочергово проводили закупівлі продуктів харчування. Всі тендери провести одночасно неможливо фізично», – відмітила бухгалтер.

Керівники садочків підтвердили, що їм поступово завозили все необхідне. На даний момент не вистачає лише дрібниць. Якщо до кінця року чогось не вистачатиме – торги проведуть повторно за заявою завідуючих.

Руслан Марцінків повідомив, що з 1 січня всі ДНЗ міста переходять на самофінансування.

«Кожен буде собі ґазда, – відмітив мер. – Такі питання будуть вирішувати вже керівники, а в департаменті займатимуться глобальними проблемами».