crossing the box

Як повідомляли в окружних виборчих комісіях загроз для зриву виборів чи для того, щоб вони не відбулися на певних виборчих дільницях наразі немає.

Про це сьогодні під час прес-конференції розповів координатор виборчих програм ОПОРИ в Івано-Франківській області Іван Маруняк.

Він також наголосив, що кількісного складу у виборчих комісіях вистачає для того, щоб вони працювати у день голосування.

Нагадаємо, що представники Симоненка у виборчих комісіях Івано-Франківської області пишуть заяви про складання повноважень .

Проте за словами Івана Маруняка навіть якщо всі комуністи не братимуть участі у роботі ДВК – трагедії не відбудеться. ДВК працюватимуть без них. Симоненко лише у 178 ДВК Івано-Франківської області має своїх представників. Якщо всі з вони одностайно ігноруватимуть виконання своїх обов’язків у ДВК, то це означає лише те, що 178 ДВК із 1034 ДВК івано-франківщини працюватимуть у складі 11 осіб, а не 12.

 Крім того, зміни до Закону України “Про вибори Президента України”, що набули чинності 7 травня цього року, говорять про те, що виборча комісія може працювати у кількісному складі не менше 9 осіб.