goncharuk

У соціальній мережі Facebook розгорілася дискусія щодо так званих громадських слухань на посади голів РДА, які влаштував на Прикарпатті голова ОДА Олег Гончарук.

Як відомо, цього тижня президент Петро Порошенко вже звільнив 11 голів місцевих адміністрацій, відтак з дня на день чекають нових призначень.

Тим часом, рогатинець, сотник 19-ї сотні Самооборони Майдану Роман Дашавець звернувся до нардепа Ігоря Насалика:

— Шановний пане Ігор, просимо сприяти організації обговорення з громадою міста та району можливих кандидатів на пост глави Рогатинської державної адміністріцації. Взагалі процес не дуже транспарентний. Зрештою, ми переконані, що це Ваш обов’язок сприяти відкритому і доступному обговоренню можливих кандидатів та інших важливих питань з людьми, які дали вам право представляти свої інтереси (і наші, і ваші в т.ч.) у Верховна Рада України. А основне — налагодити комунікацію з шановною громадою. Рогатинці бажають розвивати свій рідний край.

Інший активіст Роман Тишківський зазначив:

— …голова ОДА, пан Гончарук О.Р. проігнорував засідання районної ради, під час якого проводили співбесіди з 6 кандидатами на цю посаду. Дивує, як після цього чиновник може приймати рішення стосовно кандидатів.

На це Ігор Насалик у коментарях у Facebook відповів:

— Повинен сказати,що пан Гончарук має уяву про управління областю, як гуцул про Канари.

Крім того, нардеп зазначив:

— На сьогоднішній день більшість депутатів ВР від Івано-Франківської області (за винятком Довбенка) звернуться до Президента,про відставку голови ОДА пана Гончарука. Ці вистави-постановки громадських слухань по головам РДА — плювок в лице громадам.

Такі публічні заяви є як мінімум дивними, адже і Олег Гончарук, і Ігор Насалик є представниками Блоку Петра Порошенка.