unnamed-2

Під час поїздки депутат спільно з начальником Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василем Буджаком проінспектував хід ремонтних робіт на дорогах Р20 та Н10, пишуть Версії з посиланням на сайт політсили БПП “Солідарність”.

Під час інспекції відмічено високу якість виконання робіт з укладання нижнього шару асфальтобетону на ділянці дороги від Снятина до Коломиї та у селі Раківчик Коломийського району тимчасово призупинено у зв’язку з негодою.

Ряд зауважень у зв’язку з відставанням від графіку виконання робіт народний депутат висловив керівництву приватного підприємства ПБС. За підсумками об’їзду також було внесено зміни у план та графік ремонтних робіт на дорогах області.

У Івано-Франківську нардеп оглянув хід робіт по будівництву футбольного поля з синтетичним покриттям, обговорив із міським головою Русланом Марцінківим співфінансування ремонту доріг поблизу обласного центру, спільно з головою Укрдержтрансінспекції Михайлом Ноняком вирішив питання поставки трьох вагових комплексів для контролю за вантажними перевезеннями на уже  відремонтованих дорогах, тощо.