solovei

  За словами народного депутата позиція Коцаби щодо мобілізації та проведення АТО є виключно його особистою думкою, яка є помилковою.

“Я не поділяю поглядів Коцаби щодо ситуації на сході України в частині того, що це громадянська війна, адже за моєю інформацією, зараз на сході проти українців воюють кілька тисяч професійних російських військових, протягом останніх десяти років з фондів російських спецслужб фінансувались агентурні групи на сході України, метою яких було і є дестабілізувати ситуацію в регіонах.

Поряд з цим, я розумію, що мобілізація – це непростий крок, але це рішення Президента і його потрібно поважати.”.

За словами Солов’я Україна має виробити чітку стратегію боротьби з агресором, адже зрозуміло, що боротьба військовими методами все одно веде в глухий кут. “Нам потрібно застосувати повну економічну блокаду проти Росії, і вимагати відповідного у своїх партнерів у світі”, – заявив нардеп-ударівець Юрій Соловей.

“Так само Україна повинна вимагати у країн-гарантів виконання договору про нерозповсюдження ядерної зброї, до якого Україна приєдналася 16  листопада 1996 року, коли віддала ядерну зброю. Згідно цього документу та приєднання до Будапештського меморандуму Британія та США гарантували безпеку України. Де виконання цих гарантій?” – ставить питання Юрій Соловей.

Поряд з цим, необхідно зупинити та убезпечити мирні регінони країни від подальшого просування російських військ, – каже народний депутат. “Усім відомі заяви російських військових про бажання проникнути вглиб країни. Цього допустити не можна.” – каже Соловей.