martsinkiv

Про це в коментарях виданню galka.if.ua сказав народний депутат Руслан Марцінків.

«Треба закривати кордон, треба вводити воєнний стан, фракція «Свободи» готова хоч завтра зібратися у парламенті, щоби проголосувати за нього, якщо буде подання Президента, треба розривати дипломатичні відносини, треба мобілізувати всі сили», — говорить Руслан Марцінків.

За його словами, кожного дня гинуть хлопці в зоні АТО «ідуть напади, наша атака захлинулася, бачимо обстріли з території Російської Федерації».

«Росія стягує війська до кордонів з Україною так само в Чернігівському та Сумському напрямках. Загроза вторгнення збільшилася», — говорить Руслан Марцінків.

За його словами, Президент негайно повинен приймати рішучі кроки, адже в зоні АТО відчувається і брак людської сили, і бронетехніки, військові не координовані, а окремі частини відчувають, що їх кинули напризволяще.

«Час політичних ігор скінчився, прийшов час рішучих дій», — говорить Руслан Марцінків.

Нагадаємо, що лише за сьогоднішню ніч в зоні АТО загинуло одинадцять військовослужбовців. Разом з тим відомо, що саме терористи грають на випередження. Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін, який називає себе Головнокомандувачем ДНР, розпорядився ввести на території Донецької області воєнний стан.