http://ngo.donetsk.ua/sites/default/files/styles/main_news/public/images/news/grivna_339.jpg

Впродовж двох років народний обранець постійно скеровує свою зарплатню на потреби закладів охорони здоров’я свого округу.

Юрій Дерев’янко передав депутатську зарплату на потреби громад свого округу.

“Відколи почав працювати у парламенті, прийняв рішення передавати свою зарплату на допомогу медичним закладам округу, зокрема лікарням Надвірнянського і Богородчанського районів та Яремчанської міської ради. Сфера охорони здоров’я наразі має найбільшу в тому потребу через найбільше недофінансування”, — зауважив Юрій Дерев’янко.

Відтак за депутатські кошти у інфекційному відділенні Яремчанської міської лікарні відремонтували дві палати, замінили вікна та двері. За словами завідувачки відділення Надії Алексашенко, ремонту тут не було добрий десяток років.

“Приміщення старе і за 10 років, відколи тут працюю, робили тільки санітарні ремонти, — розповіла Надія Алексашенко. — У нашому відділенні — 10 ліжок. Постійно лікуються хворі, багато дітей. Завдяки ремонту маємо комфортний мікроклімат в палатах, необхідний санітарний стан”. Крім того для Яремчанської лікарні, яка впродовж року надає допомогу близько мільйону людей — місцевих мешканців та туристів, придбали портативний дефібрилятор. Половину вартості узяв на себе народний депутат Юрій Дерев’янко, половину забезпечив місцевий підприємець Анатолій Помайба.

“Сьогодні лікарня самотужки не може купити медичне обладнання, — наголосив головний лікар Олександр Соколюк. — Дефібрилятор — апарат, який змушує серце запрацювати у випадку його несподіваної зупинки. Він знаходиться у реанімаційному автомобілі, який виїздить на термінові виклики. Тож лікарі мають змогу своєчасно надати необхідну допомогу, перш, ніж доправити хворого до лікарні”.

Отримали допомогу і медзаклади Микуличина та Татарова, що підпорядковані Яремчанській ЦМЛ. Їм надали матеріали для ремонту та медичне устаткування. У Делятинській міській лікарні з допомогою народного депутата облаштували новий гінекологічний кабінет. Це дільниця для огляду більше 5 тисяч жінок із селища та довколишніх сіл. Облаштували кабінет за кошти з депутатської зарплати Юрія Дерев’янка та місцевих підприємців.

“До цього часу повноцінного кабінету як такого у нас не було. Жінок приймали у пристосованому приміщенні, яке орендували у селищній раді”, — розповів головний лікар Делятинської ЦМЛ Володимир Кухтарук.

“Сьогодні лікарням не вистачає лабораторного та спеціального діагностичного й лікувального обладнання. Заклади охорони здоров’я не мають достатньо коштів, щоби відремонтувати старі приміщення, замінити вікна та двері, — наголосив Юрій Дерев’янко. — У кожній лікарні свого округу я був не один раз. З головними лікарями та заввідділеннями спілкуємося роками, тому добре знаю потреби закладів. Розумію, що коштів зарплати депутата на все не вистачає, але послідовно, крок за кроком, буду й надалі допомагати вирішувати найбільш гострі проблеми медичної галузі округу”.