vru

В ніч на вівторок Кабмін зареєстрував у Верховній Раді законопроект “Про державний бюджет” на 2015 рік. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу ВРУ.
Відповідний законопроект, зокрема, що стосується захисту витрат, був опублікований на сайті парламенту в ніч на вівторок.
Нагадаємо, сьогодні міністр фінансів Наталія Яресько представлятиме в парламенті проект державного бюджету 2015 року. Вона також висловила сподівання, що Бюджет 2015 року буде прийнятий до 1 січня.

Нардеп від Прикарпаття Дерев’янко проаналізувавши запропонований бюджет натякнув, що він стане катастрофою для місцевих органів влади.
Що запропонував Уряд проектом Закону України “Про державний бюджет на 2015 рік”?
В бюджеті Уряд хоче зменшити питому вагу ДОХОДІВ місцевих бюджетів у зведеному бюджеті з 22,9% у 2014 році до 18,1% у 2015 році, збільшивши при цьому кількість обов’язків і повноважень (переклавши їх фактично) на органи місцевого самоврядування.
При цьому Уряд також хоче зменшити питому вагу ВИДАТКІВ місцевих бюджетів у зведеному бюджеті з 42,5% у 2014 році до 41,3% у 2015 році!
Це означає, що органи місцевого самоврядування не будуть мати грошей для виконання покладених Урядом на них повноважень!!! Це є повністю не прийнятно!!!
” — про це на своїй сторінці написав народний депутат із Прикарпаття Юрій Дерев’янко.