Під час санкціонованого обшуку правоохоронцями було вилучено лабораторне обладнання, за допомогою якого чоловік виготовляв амфетамін: колби, холодильник, пробірки, товкач, мірні склянки, гумові рукавички, прекурсор сірчаної кислоти, реактиви, фольга, білий порошок невідомого походження та близько 200 грам наркотичної речовини – марихуани, інформують в обласному УМВС.

Виявлене лабораторне обладнання та реактиви зловмисник купляв на підприємствах, які займаються торгівлею медичними виробами та реактивами, а також у торгових точках, які реалізують побутову хімію, про що свідчать копії видаткових документів, які були вилучені працівниками міліції. Окрім того, окремі предмети до лабораторії він замовляв через Інтернет.

За дані діяння відносно правопорушника СВ Івано-Франківського МВ УМВС відкрито кримінальне провадження за ст. 307 та 313 ККУ. Підозрюваного затримано у порядку ст. 208 КПК України. До речі, у 2013 році він уже затримувався працівниками ВБНОН за збут амфетаміну та просидів у в’язниці 6 місяців, після чого суд постановив йому іспитовий строк 3 роки. Тепер на умовний термін чоловікові розраховувати не доведеться.