Міністерська конференція, в якій беруть участь міністри торгівлі та інші високопоставлені офіційні особи більш ніж ста країн-членів СОТ, є вищим інститутом прийняття рішень в СОТ. Згідно Марракешської угоди про створення СОТ, міністерська Конференція повинна проводитися не рідше, ніж раз на два роки, пишуть Версії.

“Це ключова подія в роботі СОТ, в якій маю за честь представляти український Парламент. Станом на сьогодні СОТ об’єднує близько 150 країн в яких виробляється 97% світового валового продукту”, – написав народний депутат України Юрій Соловей.

Під час заходу народний депутат преставляв позицію Верховної Ради України щодо глобальних економічних та фінансових викликів для України та переймав досвід з розвитку економіки передових світових країн.

“Скорочення зайнятості в промисловості внаслідок технологічного прогресу та виклики, які стоять перед країнами в результаті цього, збільшення зайнятості жінок в економіці, ріст агросектору та його квотування, глобальна зміна в споживанні енергетичних ресурсів, інтернет-трейдинг, кліматичні зміни та як вони впливають на структуру світової економіки, інтернет-валюти, та інше – основні теми обговорення на щорічній Міністерській конференції Світової Організації Торгівлі”, – сказав парламентар.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.

Світлина від Юрія Соловея.