news-image: Насалик постарається приєнати до Калуша ще кілька районів і... повернеться
 Міський голова Ігор Насалик сьогодні розповів про перші кроки, які зробить, ставши депутатом Верховної Ради. Пріоритет — добитися, щоб Калуш отримав екологічний статус, адже, це принесе додаткові мільйонні вливання у міський бюджет.

Перші законопроекти Ігоря Насалика будуть стосуватися зняття депутатської недоторканості та — змін у бюджетній сфері. Зокрема. Ігор Насалик вважає, що кошти, які місто заробляє самотужки, мають зберігатися у держбанках, а не на казначейських рахунках.

Також, міський голова говорив про впровадження територіальної реформи, у процесі якої в одну територіальну одиницю мають об’єднатися Калуський, Долинський, Рогатинський, Рожнятівський райони. Ігор Насалик запевнив: візьме участь у виборах по цій об’єднаній територіальній одиниці.

Також міський голова заявив, що повертає у фонд міста однокімнатну службову квартиру. І пообіцяв, що калушанам не буде соромно за «свого» народного депутата.

Нагадаємо, сьогодні Ігор Насалик заявив, що готовий не реєструватися народним депутатом і, таким чином, в окрузі №85 будуть нові вибори до Верховної Ради України, у яких лідер “Свободи” Олег Тягнибок зможе балотуватися.