nasalikgor

Кожен із них отримав слово для виступу. Якщо Юрій Дерев’янко зосередився на критиці, то народний депутат від Блоку Петра Порошенка Ігор Насалик виступив на захист бюджету та тих, хто його приймали.

Я голосував за бюджет. Почнемо з позитиву: 3 млрд гривень виділено на регіональний розвиток, і з цієї суми наша область отримає додатково 250-300 млн гривень. Як не як, це досить великі кошти для області. Всі депутати з Івано-Франківщини, без виключення, зібрались та визначили три речі по області. Найбільша наша проблема – це дороги, тому ми хочемо задіяти до 50 млн євро, визнавши Івано-Франківськ рекреаційною зоною. Друге – це два пілотні євроінтеграційні проекти, які будуть реалізовуватися по Вінницькій та Івано-Франківській областях. І третє – в Калуші буде створюватись технопарк, що буде фінансуватися з бюджету“, – розповів Ігор Насалик.

Нардеп також зізнався, що лобіювати ці «преференції» для області прийшлось різними шляхами та підходами. Зокрема, народний депутат Володимир Шкварилюк від «Народного фронту» робив це через лінію Прем’єра, з яким працює. Натомість Анатолію Матвієнко прийшлось працювати з адміністрацію Президента.

Також Ігор Насалик висловив свою незгоду і щодо закидів про те, що олігархам не затягнули пояси.

Щодо голосування, нас поставили перед фактом: фінансування армії на 2015 рік визначено як 90 млрд гривень. Це майже 25% всього бюджету. Звідки взяти ці гроші? Я скажу так: я не згідний з тим, що великий бізнес не затягнув паски. Наприклад, в новому бюджеті сильно підняли акцизи на нафту, газ, підняли ренту за користування надрами. За рахунок цього ми отримали додаткових 25 млрд гривень“.