nasalyk 2

Чи хотів домовитись про вибори міського голови Івано – Франківська пан О. Шевченко зі мною? Так, намагався.
Тільки чомусь не озвучує , що його дипломатично попросили піти на …..очевидно, що для особливо обдарованих це простіше було б зробити на прикарпатському діалекті…………,,Хто вміє аналізувати, той збагнув, чому в Калуші і Рогатині БПП виставило проти кандидатів від УП Матвійчука І. В. І Насалика С.С (які до речі перемогли )своіх висуванців – мета зрозуміла надіюсь. Чи не цікавий той факт, що під час висунення кандидата на посаду міського голови Івано-Франківська, жоден з ” місцевих партійних бонзів БПП ” – ні пари з уст? …… Насалик не влаштовував багатьох медиків які були не в захваті від реформ в медицині, яка набула ознаків приватно-сімейного характеру , забудівельників – Генеральний план руйнував плани на хаотичну забудову, комунальників – з золотою рибкою ЕРЦ, як не дивно і деяких директорів шкіл – фінансування видатків з міського бюджету зводило ” самостійну господарську діяльність” до нуля по Кельвіну . А чи могли ці вибори влаштувати начальника УМВС пана Віктора Шкутова, який чудово себе почуває на “сірих схемах”? Список можна продовжувати ………Ми слізно вимагаємо реформ , та чи готові ми до них? – пише Ігор Насалик.

Нагадаємо, напередодні Шевченко заявив, що він “говорив з паном Матвієнком, паном Насаликом” про вибори міського голови в Івано-Франківську. Під час розмов він намагася домовитись про підтримку з боку БПП. Утім, ті відмовили.

“Багато разів у Верховній Раді ми розмовляли з паном Матвієнком, паном Насаликом, паном Іванчуком, паном Дубневичем, з іншими нардепами на тему виборів. Насалик сотні разів запевняв, що буде мене підтримувати, якщо я піду на мера. Але… Цим людям вірити не можна! У парламенті, у фракції БПП мене постійно сприймали як людину Коломойського, а не як представника громади м. Івано-Франківська, забуваючи, що саме мешканці обласного центру, а не Коломойський, делегували мені повноваження парламентаря. Рано чи пізно такому зневажанню приходить кінець. Тому я був змушений вийти з фракції БПП”, – зізнався Шевченко, пишуть Версії з посиланням на Галку.