Епопея з ремонтом вулиці Целевича триває вже не один рік.

У вересні 2014 УГБ Івано-Франківського міськвиконкому за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Будівельна компанія «ТрейдЗахідБуд» на вибірковий капітальний ремонт вул. Целевича вартістю 4,94 млн грн. Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Івано-Франківськавтодор», що заснували Андрій Шуневич та Ігор Возний, депутат Надвірнянської міської ради.

Загальна площа ремонту складала 7707 кв. м. Зокрема, було передбачено зняття дорожнього покриття і влаштування нового, ремонт ділянок каналізації, звалювання і корчування дерев, встановлення бордюрів, ремонт тротуарів та нанесення розмітки.

Однак тривалий час підрядник фактично не виконував жодних робіт, оскільки на вулиці було заплановане прокладання дощової каналізації.

Через рік на ремонт вулиці Целевича Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому перерахувало «БК ТрейдЗахiдБуд» аванс 1 мільйон 400 тисяч.

І робота закипіла – перед виборами дорожники три ночі стелили асфальт.

Тоді комунальники обіцяли, що дорожнє покриття «простоїть мінімум 4 роки».

Але вже в грудні 2016 року оголосили черговий тендер  на вибірковий капітальний ремонт вулиці Целевича. Ні для кого не стало несподіванкою, що аукціон знову виграла «БК ТрейдЗахідБуд». Цей раз компанія була єдиним учасником торгів і запропонувала відремонтувати вулицю Целевича за 148 980 гривень.

12 грудня 2016 року начальник УКБ Роман Галіпчак та голова тендерного комітету підписали рішення про укладення договору з БК «ТрейдЗахідБуд».

За неофіційними даними фірма має відношення до екс-депутата Івано-Франківської міськради Ростислава Кукурудза. Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія ТрейдЗахідБуд» у 2008 році заснували Ігор Дем’янів і Юрій Ткачук. Однак на тендерах компанія зазвичай вказувала контактний телефон 0342-55-96-96, яким користується ПП «Ростімекс» Ростислава Кукурудза.

Також ТзОВ «Дем’янів-К», фірма ще одного депутата Івано-Франківської міськради Романа Харука, вибрала БК «ТрейдЗахідБуд» підрядником будівництва 4 багатоквартирних житлових будинків в мікрорайоні Пасічна.

Однак наприкінці минулого року прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом придбання депутатом міської ради Романом Харуком земельної ділянки з порушенням процедури аукціону, де згідно плану мали «вирости» 4 нові багатоповерхівки. Наразі триває досудове розслідування щодо неправомірних дій депутата, передбачених у ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).