Результат пошуку зображень за запитом "молодь"

 

Всеукраїнське соціологічне дослідження, як молоді люди в нашій країні самі оцінюють якість свого життя, чи є у них відчуття впевненості в своїх силах і чого їм не вистачає для щастя, ініціював Національний олімпійський комітет України у рамках проекту Olympic moves UA, який НОК здійснює у партнерстві з компанією Кока-Кола. В дослідженні взяли участь юнаки і дівчата від 15 до 40 років з різних регіонів України.

Джерелом задоволеності української молоді є приватне життя та власні досягнення. Зокрема, найбільше задоволені молоді українці особистим життям та стосунками з близькими людьми (60%). При цьому 60% опитаних відповіли, що відчували себе щасливими вчора, 76% сказали, що чітко мислять, 72% відчувають здатність приймати рішення.

Цікаво, що, як показало дослідження, для молодих українців щастя й радість у житті залежить не тільки від кількості грошей, стосунків у сім’ї та з друзями, але й від особистої участі в житті суспільства, відчуття своєї користі для свого рідного села чи міста.

Результати дослідження також показали, що рівень задоволення української молоді життям нижчий, ніж у багатьох країнах Європи, він становить 58%. За цим показником ми знаходимося між Францією (65% задоволених) і Угорщиною (54%). Однак серед португальців, що мають значно вищий матеріальний рівень, лише 50% молодих людей почуваються щасливими. А найщасливішими виявилися данці.