Наслідки вівторкової негоди: у місті підтопило приміщення пабу та магазину, в області повалені дерева
Внаслідок негоди у трьох населених пунктах області, а саме: в Делятині Надвірнянського району, повалені сім дерев, с. Олієво-Королівка Городенківського району, повалено одне дерево та в м. Івано-Франківськ частково підтоплені два підвальні приміщення громадського призначення, повалені два дерева.

До ліквідації наслідків негоди залучено 6 одиниць техніки та 19 чоловік особового складу УДСНС в Івано-Франківській області.
Внаслідок негоди постраждалих осіб та пошкоджених будівель немає. Збитки уточнюються, пишуть Версії з посиланням на Управління з питань цивільного захисту.

Зокрема в Делятині на вулиці Луги на території центральної міської лікарні впало 3 дерева на проїжджу частину. Також було проведена робота щодо усунення завалів дерев на проїжджих частинах на вулицях: Луги, 73 – 2 дерева, 16 Липня – 1 дерево, Л. Українки 73 – 1 дерево.

Біля селя Олієво-Королівка на автошляху Снятин-Тязів також впало дерево і перегородило проїжджу частину.

До рятувальників Івано-Франківська надійшло повідомлення про падіння дерева на проїжджу частину дороги та тротуар на Південному Бульварі.

Крім того затопилися приміщення пабу “Старий пес” на площі Міцкевича та приміщення магазину “Студія Меблів” на Івасюка. Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою мотопомпи провели відкачування води.

Також впало дерево на вулиці Желехівського.

У зв`язку з сильними дощами без електрозабезпечення залишилися: у Верховинському районі 9 сіл повністю та 5 частково ( 3/1 ЛЕП, 79 ТП ) , у Косівському районі 7 повністю та 6 частково ( 2/2 ЛЕП, 80 ТП ).