Результат пошуку зображень за запитом "дідова аптека"

У незвичайному музеї-магазині торгують домашніми настоянками.  Про це пишуть Версії з посиланням на телеканал “Україна”.

За словами відвідувачів, складається перше враження, ніби вони потрапили в звичайний бар, де на стінах, замість експонатів – пляшки з настоянками.

На кожній пляшці написано, що в лікувальних цілях можна випивати не більше 50 грамів. Як заявив “музейний аптекар”, пити більше – не рекомендується, так як у всьому повинна бути міра. Причому у кожної настоянки – свої інгредієнти і свій смак.

“Є така унікальна настоянка, одна з рідкісних настоянок, на кедрових шишках. При першому ковтку відразу відчуваєш, що воно і дихальні шляхи прогріває”, – розповів музейний аптекар Василь Зеленчук.

Спробувати настойки в аптеці дозволяють всім бажаючим.

Один із засновників музею зізнався, що рецепти напоїв він перейняв від свого діда, відомого на Прикарпатті травника, який навчив, що в настойках важливі не тільки сировину, але і основа.

“Це самогонка, так, гуцульська, і зроблена на франківській воді. У нас поруч є франківський колодязь, де колись відпочивав Франко, і ця вода дуже смачна, і ходять легенди, що вона – цілюща”, – зазначив Микола Плитка.

При цьому займатися самолікуванням фармацевти наполегливо не рекомендують, а їх настоянки радять приймати тільки для профілактики, додаючи, що лікування серйозних хвороб краще довірити лікарям.