shevaga

Рекорд полягає в створенні і презентації Єдиного (першого) в Україні родинного дерева з використанням 150 фотокульок (тобто 1800 фотографій) із зображенням прикарпатських родин, сімей, дітей. Фотокульки ексклюзивні – створені і придумані автором Лідією Шевагою. Фотокульки встановлюватимуться на конструкцію в формі кованого дерева висотою – понад 2,5 метрів. На фотографіях зображено як відомі родини Прикарпаття (митці, спортсмени, політики…), так і пересічні прикарпатські родини, в тому числі – багатодітні.
«Прикарпаття вирізняється талановитими і креативними людьми і кількість рекордів саме у нас є цьому свідченням, заявку по рекорду Лідії Шеваги ми прийняли і прийдемо разом із експертами рахувати заявлену кількість фото», – Аня Крисюк, представник Книги Рекордів України на Прикарпатті.

Довідково: 8 липня в Україні відзначатиметься День родини. Рекорд буде приурочено саме до цього свята, щоб вкотре підкреслити важливість родинних відносин, привернути увагу до таких морально-етичних цінностей як любов і вірність та побудови сімейних відносин на їх основі; поширення серед молодого покоління ідей моральності, духовності, любові, поваги, вірності та взаємодопомоги.

Біографія: Лідія Шевага (дів. Друк) народилася на Богородчанщині Івано-Франківської області 22 липня 1981 року. Живе та працює в Івано-Франківську.
Закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (економічний факультет).
Працювала в сфері журналістики та банківській сфері. З 2013 року своє давнє захоплення – handmade – перетворила на свою професію.