Як повідомлялося, за словами товариша, в якого дівчина залишилася ночувати, вона встала посеред ночі, взяла телефон та пішла у невідомому напрямку.

Як повідомили в Управлінні національної поліції в Івано-Франківській області, наразі пошуки зниклої студентки з Болгарії тривають. Дівчину оголосили у державний розшук.  Про це пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

У поліції наголошують, що поки не можуть оголосити її у міжнародний розшук, оскільки немає інформації про те, що вона перетнула кордон.

Станом на сьогодні місце перебування дівчини залишається невідомим. Для її пошуку створені мобільні групи з працівників поліції та військових Національної гвардії.

Також стало відомо, що до Івано-Франківська не приїхали батьки дівчини через проблеми з документами, натомість до пошуків долучився рідний брат зниклої студентки.

Про це  повідомила завідувач сектору комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Мирослава Белдик.

Нагадаємо, Дишлі Еля Зія була одягнута в рожеву футболку, синій кардіган, джинси, сіре взуття. Особливі прикмети: ріст 155 см, вага 40кг, карі очі, веснянки на лиці, світле русе волосся. Дівчина навчалася на четвертому курсі Медичного університету.

Як розповіла  її подруга Антонія Алтуновавостаннє зниклу студентку бачили у її хлопця-туркмена (по вул. Гарбарська, 24), у стані алкогольного сп’яніння. Антонія вважає, що ймовірно йдеться про викрадення.

Всіх, хто бачив дівчину чи знає про її долю просять телефонувати: +380966336703, +3806385469783 та звертатися до поліції за номером “102”.