5_resize

Датаподії:   20.06.2014   18:00

 

Книгарня «Є» та літературна аґенція «Discursus» запрошують на презентацію поетичної книжки Ольги Прохорчук «Привези мені сонця», що відбудеться у п’ятницю, 20 червня.

Початок – о 18.00.

 

Поетична збірка «Привези мені сонця» вийшла у літературній аґенції «Discursus» у травні цього року. Перша презентація відбулася в Києві у червні, після чого книжка встигла побувати в Острозі, Нетішині та Львові.

 

У п’ятницю поласувати шматочком поетичного сонця нарешті зможуть й іванофранківці. У передмові до збірки письменник Сергій Пантюк зазначає: «У текстах цієї збірки багато доріг, змагань, безсонь, самоіронії і, звичайно, багато сонця, того, якого усім нам часом так не вистачає у безбарвні міжсезонні дні. Сонце для цих віршів дбайливо збиралося по різних містах, країнах і континентах. Воно довго настоювалося по блокнотах і комп’ютерних файлах, щоб зрештою опинитися під цією обкладинкою, яка, сподіваємося, покладе початок іще багатьом книгам, підписаним ім’ям Олі».

 

Про авторку: Ольга Прохорчук народилася у другий день зими 1988 року в Нетішині, місті-супутнику Хмельницької АЕС. За 25 років встигла засвоїти три іноземні мови і побавитися у вивчення ще чотирьох, побути студенткою чотирьох університетів, написати кілька десятків віршів і побачити 20 країн. Наразі живе в Києві. Найбільше в житті цінує рух, досвід і людей.