1. Правознавство 12320 грн
2. Англійська мова та література 11085 грн
3. Менеджмент 11020 грн
4. Готельно-ресторанна справа 10795 грн
5. Туризм 10795 грн

Якщо у цьому контексті розглянути топ-5 найбільш затребуваних професій на ринку праці в Україні, то можемо передбачити, що цього року має зрости попит на спеціальності Інституту туризму, зокрема готельно-ресторанної справи. Оскільки ця спеціальність на 5 позиції затребуваності.

У 2014 році роботу пропонуватимуть:

1. Програмістам (С + +, Java)
It-ринок є одним з найдинамічніших на сьогодні,тому це не викликає здивувань.

2. Технологам харчових виробництв
У будь-яку кризу найвигіднішим бізнесом залишається їжа і все, що з нею пов’язано. Цю потребу ніяк не обійти: житель великого міста не зможе жити натуральним господарством, як би не хотів.

Ще один момент, про який воліють не говорити: практично всі великі виробники-харчовики в Україні – іноземні фірми. Відповідно, рівень технологій і зарплат там високий. Ну і, звичайно, традиційно аграрний склад розуму і нашої економіки в цілому залишає переробну промисловість в топовому сегменті.

3. Інженерам-будівельникам
Будуються у нас майже при будь-якій економічній погоді. І хороший інженер знадобиться завжди. А дороги! А мости! Інженери-будівельники в числі найбільшдефіцитних фахівців.

4. Архітекторам, перевізникам
Українським архітекторам пощастило більше ніж їхнім італійським колегам – шансів таки побудувати запроектоване у них набагато більше.

5. Менеджерам готельного бізнесу
Чемпіонат Євро-2012 всім показав, що готелів у нас мало, готельний бізнес розвинений слабко, середній і бюджетний сегменти відсутні взагалі. Це перспективний напрямок, враховуючи, що в Україну вже зайшли і ще будуть заходити міжнародні мережеві компанії.