У райвідділі міліції потерпіла розповіла, що вперше зустріла цих смаглявих жіночок у Києві, де вона зараз працює, кілька днів тому. Вони поцікавилися, чи її засмучений вигляд не пов’язаний, бува, з проблемами у сім’ї. Так зав’язалася розмова, під час якої нові знайомі пообіцяли допомогти у вирішенні родинних негараздів. Але для цього їм потрібні будуть кошти.

Мешканка Долинського району повідомила, що планує невдовзі відвідати Прикарпаття і тоді привезе гроші та ювелірні вироби. Немов би випадково, з намірами дівчини збігалися й плани смаглявок – ті також буцімто невдовзі мали їхати у якихось справах до Івано-Франківська.

Долинянка вказала жінкам номер свого телефону, домовившись зустрітися на Прикарпатті.

Запланована зустріч відбулася учора пообіді у місті Долина.

26-річна місцева жителька за попередньою угодою прийшла до автовокзалу, де її вже чекали. Дівчина передала малознайомим людям 2300 американських доларів та кілька золотих прикрас, сподіваючись, що невдовзі життя її сім’ї налагодиться. І лише за якийсь час, коли шахрайки зникли з її видноколу, обдурена долинянка усвідомила, що її обвели навколо пальця.

 

Спроби самотужки розшукати кривдниць виявилися марними, відтак дівчина змушена була повідомити про скоєний щодо неї злочин працівників міліції. Наразі співробітники Долинського райвідділу внутрішніх справ здійснюють оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення осіб зловмисниць та їх затримання. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство).