Як вже повідомляли “Версії”  працівники обласного Управління захисту економіки зупинили роботу найбільшого пивзаводу Івано-Франківської області.

Представники поліції шукали на Калуському пивзаводі сліди виготовлення нелегальної горілки відомої марки. За словами директора калуської філії  ТОВ “Калуш Бровар Дистриб’юшен” Дениса Іваненка приводом до обшуку послужила заява фізичної особи, яка придбала “палену” горілку в Коломиї.

На підставі цієї заяви коломийський суддя Юрій Потятинник (який, до слова, претендує на посаду судді Верховного суду ) виніс ухвалу надати дозвіл на проведення обшуку адміністративних та господарських приміщень ТОВ “Калуський бровар”, оскільки в ході проведення оперативно-пошукових заходів працівниками УЗЕ начебто було встановлено, що підроблені марки акцизного податку можуть знаходитись на території ТОВ “Калуський бровар”.

 

Слідчі УЗЕ, які прибули для проведення обшуку, на півдня фактично паралізували роботу підприємства, але ніяких слідів (фальшиві акцизні марки, етикетки, пляшки, ємкості зі спиртом, тощо) виготовлення нелегальної горілки не виявили.

Натомість знайшли чотири ящики горілки, які працівниця підприємства, котра готується до весілля в родині, необачно зберігала  в службовому кабінеті. За її словами горілка була легально придбана у Львові та привезена фурою пивзаводу на прохання працівниці.

Знайдену горілку поліція конфіскувала, але перед тим юрист підприємства примусив слідчих переписати номери всіх акцизних марок.

Конфісковану горілку завантажили в приватний автомобіль одного з працівників УЗЕ (Volkswagen Passat, орієнтовна вартість якого складає близько півмільйона гривень) і вивезли для проведення експертизи.

Журналістам видання дали змогу оглянути завод. Жодного виробництва горілки не зафіксовано. Лише “Калуське пиво”


Дати бодай-який коментар журналістам слідчі УЗЕ відмовилися. Також відмовився коментувати дії своїх підлеглих зокрема й ситуацію загалом начальник Управління захисту економіки в Івано-Франківській області департаменту захисту економіки НП України Михайло Банк.

Директор підприємства Денис Іваненко сподівається, що це всього лиш прикре непорозуміння й надалі роботі підприємства ніхто перешкоджати не буде.

Варто також додати, що новий начальник Управління захисту економіки в Івано-Франківській області департаменту захисту економіки НП України Михайло Банк переїхав на Прикарпаття із Закарпаття.

Раніше ЗМІ писали про зловживання Банка на різних посадах. Місцеві підприємці Закарпаття стверджують, мовляв поліцейський  причетний до контрабанди лісоматеріалів, цигарок та іншого товару через митний кордон України. Невипадково потрапив поліціянт і у Список Посадових осіб МВС та ДПА України, які підлягали звільненню з займаних посад через корупцію у 2008 році(Документ № ГУ БКОП СБУ 14/4474 от 05.06.08 и вх.№ СПУ 089/40/366-01 от 10.06.08 на 3 листах з додатками на 18 листах «Щодо корупційних проявів в контролюючих та правоохоронних органах» адресований Президенту України). Така інформація розміщена на Форумі працівників МВС.

Цікавою є і декларація поліцейського чиновника, при відносно невеликих сумах заробітку його та дружини він володіє чималим майном (https://declarations.com.ua/declaration/nacp_adbf782d-11a0-4f83-891b-872e7d903a26), пишуть Версії з посиланням на Голос.