seks

Чоловіки люблять пристрасних і нахабних

Багатьом сучасним чоловікам екстриму вистачає в повсякденному житті і в ліжку їм хочеться м’якості і ласки. Будь природньою. Якщо ти дійсно темпераментна – не соромся своїх дій Але якщо темперамент удаваний, істинного задоволення не отримає жодний із вас.

Чоловіка збуджує красива білизна на його партнерці

Білизна, що підкреслює принади, має значення. Але не першорядне. Навряд чоловік згадає про неї вранці, в той час, як оголене жіноче тіло буде сприйматися  ним, як більш бажане. Красива білизна потрібна саме жінці: щоб відчувати себе впевненою у період любовної прелюдії.

Під час статевого акту ти погано виглядаєш

Виконуючи заповітну справу, чоловік не звертає увагу на твоє волосся, манікюр або шкіру. Він досяг свого, він тримає в руках приз! – Психологи запевняють, що чоловіки сприймають образ жінки в цілісності. Тож якщо ви вже опинилися у ліжку – твій образ цілком відповідає його критеріям краси.

Поцілунки після орального сексу – моветон

Оральний секс вимагає абсолютної довіри. За якісно виконаний мінет основна маса чоловіків носитиме партнерку на руках. Для багатьох пар поцілунки після орального сексу слугують подякою та можливістю досягти духовної близькості.

x_bad880e6

Серйозні стосунки із випадковим партнером

Ось це – вже моветон. Знайомство, що розпочалося із метою фізичної втіхи, не перебазується на вивчення тонкощів душевної організації.

Думати про безпеку сексу має чоловік

Такий чоловік, швидше, рідкісне і приємне виключення з правил. Тому дбай про контрацепцію сама. Вагітність як наслідок форс-мажору – надто висока ціна за неорганізованість.

Краще удаваний оргазм, аніж його відсутність

Якщо ці відносини одноденні – простіше не пояснювати. Але якщо ви плануєте зустріти ще не один ранок разом, то брехня у ліжку недоречна. Розкажи партнеру про свої улюблені пози, ракурси, рухи, часові ліміти. І будь певна – наступної ночі твоя балакучість себе виправдає.

Запах парфумів збуджує

На жаль, ні. Більшість чоловіків взагалі не розрізняють тонкі аромати. Запах чистого тіла – найеротичніший жіночий парфум.

ShHR_eOzAg4