Якщо чоловік мовчить під час сексу, то й жінка соромиться подати голос / фото pixabay

У жінок багато таємних бажань, й вони чекають їхніх виконань. Вони ніколи не скажуть про це безпосередньо обранцеві, адже мріють, щоб він здогадався сам. Так само відбувається, коли справа доходить до сексу, пишуть Версії з посиланням на УНІАН.

У зв’язку з цим названо топ-5 речей в ліжку, про які таємно мріє кожна жінка, передає “Обозреватель”.

Прелюдія

Дами — емоційні натури.

У ліжку вони очікують продовження ласк й щирих проявів кохання. Для них важлива прелюдія, яка попередньо готує жіночий організм до подальших утіх.

Романтика

Жінки мріють про романтику, свічки, квіти й компліменти, тому не потрібно забувати про такі “дрібниці”. Вони вивільнюються й розслабляються в ліжку, коли в повітрі витає романтична обстановка.

ТОП-10 причин займатися сексом якомога частіше

 

Трохи агресивності

У повсякденному житті жінки не зазнають насильства з боку чоловіка. У ліжку вони не проти додати трохи агресії. Їм подобається, коли в чоловіках прокидається тваринний інстинкт. До того ж, це може неймовірним чином перетворити сексуальне життя. Тому експериментуйте!

Фантазія

Жінкам подобаються вислуховувати “брудні” побажання своїх партнерів. Вони в таємниці бажають реалізувати їх усі в ліжку.

Якими є найпоширеніші сексуальні фантазії в чоловіків і жінок

 

Голос

Якщо чоловік мовчить під час сексу, то й жінка соромиться подати голос, а секс в тиші — це ніяково і дивно. Якщо не вмієте висловлювати емоції “охами” й “ахами” — просто скажіть що-небудь, що збуджує.

https://sexbeztabu.com.ua/