Результат пошуку зображень за запитом "шкільні табори"

Про це мовилось сьогодні, 22 березня, під час засідання бюджетної комісії Франківської обласної ради. Зокрема на оздоровлення дітей-сиріт 1 мільйон 250 тисяч. Кошти витратять на придбання путівок у оздоровчі дитячі табори. Загалом придбають 1020 таких путівок. Про це пишуть Версії з посиланням на ГК.

Під час обговорення програми депутати зачепили питання пришкільних таборів. Зокрема депутат Василь Попович переконаний, ці табори не надто дієві при цьому є обов’язковими.

Голова комісії Микола Палійчук запевняє, вони мають бути добровільними. В свою чергу заступник начальника департаменту освіти і науки Іван Буджак запевнив, є англійські та наметові табори.

«Не малюйте того, чого нема», – закликав Попович.

Депутат Олександр Левицький переконаний: «Соціальна функція цих таборів є. Не всі діти на три місяці матимуть батьківський вплив. Це питання потрібно окремо розглянути. Це можливість вберегти дітей від згубного впливу».

Але Попович стверджує, табір їх вбереже від згубного впливу тільки на два тижні.

«А далі що робити? Зробимо їм клітки на вікнах та триматимемо їх до початку навчального року?», – обурюється депутат.

Сьогодні депутати затвердили програму підвищення ефективності адміністрування податків і зборів в області на 2017-2018 роки, але питання доцільності пришкільних таборів обранці ще розглянуть.