“Я задоволений сезоном. І потрібно розуміти, що ми граємо футболістами місцевими, або вихідцями з області. Я першої ліги не боюся”, – відзначив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Проте, міський голова додав, що команді потрібно підсилюватись і варто брати як молодих гравців, так і досвідчених, пишуть Версії.

“Хотілось, щоб команду підтримували і коли є перемоги, і поразки. Але я дякую вболівальникам, які приходять на стадіон. Адже це фінансова підтримка. Дякую всім органам влади, які допомогли з бюджетів, але нам потрібно працювати над ще більшим залученням коштів”, – додав міський голова.

На прес-конференції відзначили, що важливою залишається підготовка спортсменів. Щоб у міжсезоння команда відійшла від травм.

“Ті очки, які ми мали брати, ми їх взяли. Команда вперше за багато років увійшла в 1.8 фіналу це досягнення. Потрібно розуміти, що це є громадський клуб, тому здобувати перемогу ми можемо тільки своїми стараннями. Наше завдання – закріпитись у першій лізі. Іноді дуже добре трохи отримати ляпаса, щоб піти вперед”, – підсумував Руслан Марцінків.

Президент МФК Прикарпаття Володимир Ковалюк подякував міськраді та облраді за стабільне фінансування.

“Я задоволений тим результатом, який є. Щодо двох останніх програшів, то вони є тільки стимулом. Команда в загальному добилась дуже непоганих результатів. Наші футболісти грають для людей. В цілому, хлопцями я дуже задоволений”, – відзначив Володимир Ковалюк.

Проте, додав, що клуб шукає нових футболістів.

“Нам потрібна свіжа кров. Не треба боятись першої ліги, але потрібно зрозуміти, що нашій команді тільки півтора року. Але якщо ми потрапимо в першу лігу, то будемо грати там достойно”, – підсумував президент клубу.

В Івано-Франківську збільшили втричі фінансування спорту. І відомо, що ремонт стадіону “Рух” теж проводитиметься, але, за словами мера, поступово.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Для вболівальників МФК Прикарпаття створили онлайн-платформу з продажу символіки клубу (фото)