nasalikgor

Результати ревізії складання і виконання бюджету міста за 2011-2012 та 10 місяців 2013 року оприлюднені на офіційному сайті Калуської міської ради. Державна фінансова інспекція виявила фінансових порушень у роботі бюджетних установ Калуша на 2,9 млн. гривень.

Подаємо результати перевірки:

— Ревізією складання і виконання бюджету міста Калуша за 2011-2012 та 10 місяців 2013 року, під час якої перевірено фінансово-господарську діяльність 6-и головних розпорядників коштів міського бюджету — бюджетних установ, проведено ревізію бюджету, фінансово-господарської діяльності у фінансовому управлінні Калуської міської ради, якими встановлено фінансових порушень на загальну суму 2911,73 тис. грн., в тому числі : порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів — на суму 2072,31 тис. грн.

Виявлені ревізіями та перевірками факти фінансових порушень свідчать, що окремі керівники підприємств та бюджетних установ міста, головні бухгалтери та спеціалісти з ведення бухгалтерського обліку не в усіх випадках забезпечують законність витрачання бюджетних коштів і матеріальних цінностей.

Наслідками недостатнього попереднього та поточного контролю з боку працівників фінансового управління (в.о. начальника управління Семаньків О. В.) та з боку головних розпорядників бюджетних коштів (голова Калуської міської ради, начальник Фонду комунальної власності територіальної громади м. Калуша Боднарчук Р.М., начальник управління освіти Калуської міської ради Максимович Л.М., начальник управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради Грущак Б.Є., головний лікар комунального закладу «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад» Красійчук І.О.) є виявлені інші порушення фінансової дисципліни, що не призвели до збитків, яких ревізією бюджету міста встановлено на суму понад 839,42 тис. грн.

Виходячи з вищенаведеного:
1. За недоліки та порушення при формуванні міського бюджету та кошторисів бюджетних установ, відсутність належного поточного контролю за бюджетним процесом, наслідком чого є виявлені ревізією факти незаконного використання бюджетних коштів бюджетними установами та втрат фінансових ресурсів міським та державним бюджетами, вказати в. о. начальника міського фінансового управління Семаньків О.В., начальнику управління будівництва та розвитку інфраструктури Грущаку Б.Є., начальнику управління освіти Максимович Л.М., начальнику Фонду комунальної власності територіальної громади м. Калуша Боднарчуку Р.М., начальнику земельного відділу Калуської міської ради Мельнику В.А., головному лікарю комунального закладу «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад» Красійчуку І.О. та директору КП «Міський інформаційний центр» Кригануці Т.В. на низький рівень контролю.

2. Вказати заступникам міського голови Вайді Р.Б. і Турчину В.В. та керуючому справами виконкому Бабій Н.Й., в. о. фінансового управління Калуської міської ради Семаньків О.В., керівникам земельного відділу Калуської міської ради Мельник В.А., Фонду комунальної власності територіальної громади м. Калуша Боднарчук Р.М. та КП «Міський інформаційний центр» Кригануці Т.В. на окремі факти не поступлення податків і зборів за розміщення реклами, орендної плати за землю та за комунальне майно, коштів від продажу земельних ділянок.
3. Юридичному відділу міськвиконкому спільно з фінансовим управлінням (Семаньків О.В.), начальниками земельного відділу Калуської міської ради (Мельник В.А.) та Фонду комунальної власності територіальної громади м. Калуша (Боднарчук Р.М.), провести відповідну претензійно-позовну роботу щодо примусового стягнення з платників заборгованості за оренду майна та заборгованості покупців за продані земельні ділянки.

4. Звернути увагу керівників бюджетних установ та підприємств комунальної сфери міста на недостатній рівень фінансово-бюджетної дисципліни в очолюваних ними установах та організаціях.