Через новий закон про вищу освіту в Івано-Франківську можуть зникнути низькорейтингові виші

«Потрібно чітко розуміти, що природним шляхом, підвищуючи якість освіти, значна частина сьогоднішніх університетів забезпечити рівень не зможуть і будуть змушені закритися», — заявила Совсун.

За її словами, МОН має намір підготувати план імплементації нового закону про вищу освіту у вересні 2014 р., повідомляє РБК-Україна

За словами голови комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Лілії Гриневич, імплементація нового закону «Про вищу освіту» буде проводитися в 3 етапи з 2014 до 2016 р.

Згідно консолідованого рейтинга вузів України 2014 року, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника отримав 19 місце у загальному рейтингу, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу – 41-42, Івано-Франківський національний медичний університет – 46.

Водночас одне з останніх місць рейтингу посіла Галицька академія – 265-е. Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького за рейтингом 2013 року посів 223 місце.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла новий закон про освіту 1 липня у другому читанні. Закон був прийнятий з поправками і підлягає техніко-юридичного редагуванню. 31 липня закон було підписано Президентом України Петром Порошенком.