Про це повідомив програміст Roman Prokopyshyn у соцмережі.

“Дякую, команді з 26 людей, яка за три години змогла об’єднати в спільну ціль та ідею величезну кількість людей, по допомозі Іванку. Я ще ніколи ще не мав такого досвіду: працювати з настільки цілеспрямованими людьми, які готові на все!.. Ще в неділю, ввечері, до нас приїхала Тетяна, з своїм маленьким Іванком. Чесно признаюсь – мені було страшно знайомитись з цією дитиною. Страшно, бо навіть уявити не можу уявити, як це – жити все життя в тиші, як сприймати цей світ без звуків… Але Іван виявився чудовим, допитливим та цікавим хлопчиком, як і всі діти!”, – написав Roman Prokopyshyn.

Нагадаємо, Ключівський Іван 28. 06. 2014 р.н. відсвяткував свій третій день народження, але малюк досі не сказав свої перші слова і не почув голосу батьків. У хлопчика двостороння хронічна сенсоневральна глухота. Тож потрібно було зібрати 50 тис. гривень на дорогу операцію – кохлеарну імплантацію – слуховий апарат.

Роман повідомив, що необхідну суму для операції вже зібрано. Проте, для реабілітації ще потрібні будуть кошти.

“Звіт по зібраних коштах:
1) На картку Дорошенко М.С. зібрано 34 033грн (сюди також перераховані зібрані кошти з картки Вітенко Р, реквізити якого теж були вказані для збору коштів)
2) Зібрано готівкою 18 360грн (за цих, неповних, три години ми паралельно збирали кошти в скриньки, залучаючи людей біля ТЦ Велес та ТЦ Метро)
3) На картку Тетяни, мами хлопчика теж перераховували гроші, оскільки саме її картка була вказана на сайті ТСН, і за цих три години до неї надійшло 2 200грн.
ЗАГАЛЬНА СУМА: 54 593грн. (станом на вечір 27.11.2017). Після передачі коштів, за першу добу зібрано ще
3 821грн, тільки на картку Дорошенко М.С
Ці, та наступні поступлення, ми будемо переказувати Тетяні та Івану, оскільки, після операції їм потрібно пройти тривалий реабілітаційний період, і їм доведеться ще не один раз їздити як в Київ так і Франківськ”, – додав Roman Prokopyshyn.

Світлина від Roman Prokopyshyn.

Відомо, що Іванко з мамою вже вирушили до Києва, щоб завтра здати всі аналізи. А в четвер зранку хлопчику зроблять операцію.

Реквізити для допомоги Ключівському Івану:
4731 2171 1099 2300 Дорошенко Михайло Станіславович (картка створена для цього проекту)
4149 4996 4445 7374 Ключівська Тетяна Володимирівна (мама Іванка).

Світлина від Roman Prokopyshyn.

Світлина від Roman Prokopyshyn.

Світлина від Roman Prokopyshyn.