Людмила не розмовляє, потребує постійного догляду і зараз проживає з бабусею, яка багато років тому забрала її з інтернату. Бабуся теж має інвалідність, з кожним роком їй все важче доглядати за внучкою. Про це у Фейсбук повідомив волонтер Vasyl Futerko.

Зараз Людмилі потрібен новий якісний візок (ширина посадкового місця – 50 см, висота від підлоги до посадкового місця – 50 см). Бачив візки, які передавали Людмилі раніше, але усі вони зараз поламані і не придатні для використання. Для отримання детальнішої інформації та контактів прошу звертатися приватно“, – написав Футерко.

Також у волонтера є ідея організувати для Людмили підтримане проживання вдома! Один із шляхів – залучати кошти і наймати для неї няню. Інший шлях більш цікавіший – спробувати підшукати когось з старших дівчат, які зараз проживають в інтернатах, і могли б проживати поряд (або й разом) з Людмилою та постійно допомагати їй.

“Такий формат підтриманого проживання може виявитися дуже дієвим. Хтось потребує допомоги, але має житло, а хтось може надавати допомогу, але немає житла“, – переконаний Футерко.