Щоб застерегти пішоходів та вплинути на водіїв активісти зняли соціальний ролик про небезпеку, яку несе в собі хтивість до «зеленого змія». Відеоробота має назву: «П’яний водій – вбивця!», пишуть Версії.

Автор ролику та режисер Юрій Паливода зізнається, що ідея сценарію прийшла до нього давно і заявив, що мав за мету акцентувати не на самому факті ДТП, а на людях і їхніх історіях.

«Це соціальний ролик про п’яних водіїв і наслідки такого водіння. За останні півроку в області у ДТП загинуло шість людей внаслідок водіння і вісімдесят людей травмовано. Ідея ролику прийшла давно, зняти такий соціальний ролик. Ролик знімався протягом тижня. Всі актори професійні. І навіть дитина у ролику, хлопчик Данило, йому 6 років, він навчається в театральній школі», – розповів Юрій Паливода.

Автор додає, що бюджет у фільмі склав 157 гривень – це гроші, які були потрачені на квіти і на каву. А всі актори працювали безкоштовно.

Оператор Володимир Козубський теж погодився безкоштовно знімати. Для автора це не перша робота. Раніше він вже знімав   подібні роботи про атовців, дітей-сиріт, патрульну поліцію. А зараз ведеться робота над ще одним проектом про моделей, який представить за кілька тижнів.

Також на презентації відеороботи був присутній керівник Управління патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець. Правоохоронець відзначив, що такі соціальні проекти безумовно матимуть хороший результат.

«Близько 50-ти випадків ДТП з водіями в стані алкогольного сп’яніння. І три випадки призвели до смертельного наслідку. Це величезна проблема, ми з нею боремося по своїй лінії, а також підтримуємо соціальні проекти. Повірте, вони принесуть добрий результат», – підкреслив Дмитро Міхалець.

Ролик буде розміщений у соціальних мережах. Крім того, Юрій Паливода планує попросити кінотеатри транслювати відео, як соціальну рекламу перед показом фільмів.