news-image: На Прикарпатті через негоду села залишились без світла

Станом на 9.00 годину ранку повністю без світла залишається 5 населених пунктів. Це села – Вільхівці на Городенківщині, Слобода Болехівська, Липа, Лушки – на Долинщині та Рудники на Снятинщині. Частково без світла – Чернелиця у Городенківському, Микитинці і Тисмениця у Тисменицькому, Запруття, Залуччя Долішнє та Джурів у Снятинському районах.
На місці аварій працюють оперативно-виїзні бригади ПАТ «Прикарпаттяобленерго», усі відновлювальні роботи планується завершити до кінця дня.
«Вчора ми мали велику кількість вимкнень через грозу, але серйозних аварій не було, енергообладнання не постраждало – зазначає технічний директор енергокомпанії Олег Сеник. – Наші фахівці спрацювали оперативно і електропостачання було відновлено в найкоротші терміни».
Синоптики попереджають про збереження несприятливих погодних умов до кінця тижня. Тож енергетики звертаються до мешканців області з проханням бути максимально обережними під час перебування поруч з лініями електропередач та електрообладнанням, особливо в грозу.

У компанії наголошують, що у випадку виявлення пошкоджень обладнання або обірваних проводів споживачам необхідно негайно звертатися у цілодобовий кол-центр компанії за номером 0 800 50 40 20.