http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/12/VALYUtnik-Valyuta-groshi.jpg

Днями незаконний валютний обмінник було викрито в обласному центрі. Він функціонував у приміщенні крамниці з продажу парфумерії, що на вулиці Галицька, поблизу самої Ратуші. Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили тут 128 400 гривень, 10100 доларів США, 900 євро, 19500 чеських крон, 7640 фунтів стерлінгів, 22 200 швейцарських франків, 21 200 злотих та 1800 російських рублів, що загалом сягає понад 700 тисяч у гривневому еквіваленті.http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/12/valyutnik-valyuta-groshi.jpg

Загалом від початку цього року, як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України в Івано-Франківській області Іван Брензович, на Прикарпатті за фактами проведення валютно-обмінних операцій з порушенням установленого порядку складено 87адміністративних протоколів.

Під час фіксації цих правопорушень у фізичних осіб вилучено грошові кошти, в тому числі в іноземній валюті, на загальну суму понад 385 тисяч гривень.http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/12/valyutnik-Valyuta-Groshi.jpg

 

Безпосередньо під час відпрацювання працівники міліції на території Прикарпаття припинили роботу 5 нелегальних пунктів обміну валюти, за цими фактами заведено адміністративні справи, які направлено для кінцевого рішення до суду.

Діяльність органів внутрішніх справ Івано-франківщини щодо протидії тінізації валютно-обмінної сфери перебуває на особливому контролі керівництва прикарпатської міліції, а відтак робота в цьому напрямку триває. Водночас громадянам слід самим бути свідомими, особливо у нинішній доволі нестабільній ситуації з курсом іноземних валют. Не варто вдаватися до послуг так званих вуличних міняйл або ж нелегальних обмінників, а здійснювати операції з валютними коштами лише в банківських установах, радять у міліції.