Картинки по запросу сказ

Нещодавно франківчанку Надію Остап’як вкусив бездомний собака. Постраждала одразу звернулася за медичною допомогою, очікувала в травмпункті отримати вакцинацію від сказу. Але там заявили – вакцини немає.

Все, що зробили медики, це промили рани від укусу милом, порадили спіймати пса та наглядати за ним 10 днів і молитися за своє здоров’я, пишуть Версії з посиланням на Подробиці.

«Сказали протягом 10 днів спостерігати за собакою, годувати її, водити до ветеринара. Потім, якби не дай Бог, з псом щось сталося, мене відправляють в інфекційну лікарню помирати. Так мені лікар сказав. Тому що вакцини від сказу в Україні немає», – розповіла Надія Ост’апяк.

В Міністерстві охорони здоров’я переконують, що запас вакцини від сказу є, а от франківські медики скаржаться, що останній флакон використали більше місяця тому, а нових в травмпункти не завезли.

«Вичерпався ліміт. До травня місяця у нас були запаси. Ми їх вичерпали. На сьогоднішній день  ми очікуємо поступлення свіжих доз вакцини. Це не тільки проблема Івано-Франківська, це проблема всієї країни», – повідомив Ігор Голубчак, завідувач травмпункту Івано-Франківської міської клінічно лікарні №1.

В Департаменті ОЗ підтвердили, що на все місто немає жодного препарату. 1-2 флакони ще можна знайти по районах.