Путину осталось немного. Его убьют свои же соратники, либо в России начнется революция

За словами нашого співрозмовника бунт назріває не в народне масі а в найближчому колі Володимира Путіна. » Усі розуміють , що воювати з усім світом заради якихось безглуздих історичних принципів просто немає резону . І тим більше всі розуміють , що радянська фобія ФСБ – американський ворог вже близько і скоро нападе , також втратила свою значимість. Війна в 21 столітті швидше спрямована на економічні блокади , інформаційні пропаганди а не на автомати та військову техніку. Народ Росії навряд чи повстане , а ось близьке оточення Путіна цілком імовірно . Володимир Володимирович виростив навколо себе безліч мільярдерів які мають колосальні фінансові активи в тій же Америці та ЄС. Їхні сім’ї і вони самі , більшу частину часу проводять за кордоном. Їх основний бізнес за кордоном.

Цим людям не вигідно сваритися з усім світом і терпіти санкції світу тільки тому , що одна людина завжди хоче війни , оскільки своєю жадібністю виростив в Росії алкоголізм , наркоманію , безробіття і кримінал . Росія тоне в проблемах в той час як Путін не може закрити свій фінансовий краник .

Зовнішня агресія проти іноземних територій потрібна для того , щоб непомітно зміцнити свою владу в країні і для того , щоб народ не помічав основні проблеми у власному « домі» – Росії. Наближені до Путіна олігархи це добре розуміють. Нікому в Росії не потрібні бідні і дотаційні українські регіони , коли Росії найближчим часом загрожує глибока економічна криза . На мою думку наслідком економічної кризи може стати банкрутство не Путіна , а його близького оточення.

Агресія проти України тягне прискорення цієї процедури , оскільки світ не зупиняється вводити санкції які надалі можуть просто знищити російських олігархів. Вихід тут один- фізичне знищення Путіна , або повторення українського сценарію – державний переворот. Іншого виходу я думаю немає , оскільки Володимир Володимирович дійсно втратив зв’язок з реальністю.

Довго маскувати внутрішні , колосальні проблеми за рахунок зовнішніх агресій не вдавалося нікому і мабуть нікому й не вдасться » – закінчив співрозмовник.