news-image: Франківські перевізники бояться п`яниць та гульвісів
 Нещодавно, на одному із виконкомів міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус доручив департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку розробити маршрути для громадських перевезень у нічний час. А все для того, щоб надати мешканцям міста альтернативу таксі, адже проїзд у нічних маршрутках мав би коштувати значно дешевше.

Як пояснили кореспонденту «Бліц-Інфо» в департаменті комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак, вже розробили відповідний маршрут, який би сполучав всі АС. Проте, перевізники не підтримали таку ініціативу та не виявили бажання надавати послуги перевезень у нічний час з кількох причин.

«Ті, з якими ми розмовляли, відмовилися їздити вночі, мотивуючи це тим, що тоді необхідно забезпечити охорону водію. Адже вдень є чимало «неадекватів», то що говорити про ніч. Також проїзд у таких маршрутках коштував би понад 10 гривень», – зазначили в департаменті комунального господарства.

Крім того, перевізники не бажають конкурувати з службами івано-франківських таксі.

Проте, якщо маршрут затвердять чиновники на міськвиконкомі, то планується оголошення конкурсу для надання послуг нічних перевезень. Хоча, в департаменті розглядають варіант, що перевізники можуть передумати.